SEMINĀRI UN PASĀKUMI

Pasākumu plānošana

Piedāvājam telpas, ēdināšanas un dekorēšanas pakalpojumus biznesa un personīgo notikumu atzīmēšanai mūsu draudzīgajā viesnīcā un restorānā.


Esam organizējuši neskaitāmas dzimšanas dienas ballītes, kristības, salidojumos un jubilejas, kā arī konferences un biznesa tikšanās. Pie mums ir norisinājušās 

starptautiskas teātra lugas un esam

organizējuši privātus koncertus. Sazinieties ar mums un mūsu pieredzējušie darbinieki nodrošinās, lai jūsu privātais vai biznesa pasākums ir veiksmīgs un neaizmirstams!

Ēdināšana

Mūsu restorāns ir labi pazīstams ar savu sezonālo un garšīgo ēdienu piedāvājumu.

Mēs piedāvājam mūsdienīgus ēdienus vietējā interpretācijā. Pateicoties mūsu plašajai ēdamzālēi, mēs varam piedāvāt grupu ēdināšanas pakalpojumus Kuldīgā līdz 100 cilvēkiem, kā arī izbraukuma ēdināšana ārpus mūsu telpām. Mūsu pieredzējušie šefpavāri veido un pielāgo ēdienkarti, balstoties uz  vietējo produktu sezonalitāti un piedāvā gan savvaļas brieža gaļu, saldūdens zivis un vietēji audzētus augļus un dārzeņus.
Sazinieties ar mums, lai saņemtu jaunāko piedāvājumu !

Kāzas

Kuldīga ir viena no romantiskākajām vietām ,kur precēties un vasaras periodā pilsētā staro mīlestību un svētku sajūta. Dzimtsarakstu nodaļa ir dažu minūšu gājiena attālumā no mūsu viesnīcas, un visas baznīcas ir īsas pastaigas attālumā. Mēs piedāvājam vairākus kāzu formātus, kas pielāgoti, lai apmierinātu dažādas vajadzības un prasības, no maziem un intīmiem ģimenes pasākumiem, līdz grandiozām kāzām, vairāku dienu garumā mūsu vasaras rezidencē ("Pinkas"). Sazinieties ar mums, ar īsu kāzu aprakstu, lai uzzinātu vairāk un sāktu plānot!