VASARAS REZIDENCE

Atrašanās vieta

Komplekss atrodas 20 minūšu brauciena attālumā no mūsu viesnīcas gleznainā Kurzemes dabas parka "Natura 2000" pakājē, pie Pinku ezera.

Atrast mūs google kartē:
57.000657, 21.684664

Kāzas un pasākumi

Vasaras rezidence "Pinka", piedāvā visu, kas nepieciešams lieliskai atpūtai dabā un garantē perfektu vietu jūsu lielajām svinībām.
Komplekss sastāv no četrām ēkām, katra no tām ir pielāgota jūsu atpūtas mērķiem un vajadzībām, piedāvājot gultasvietas līdz 60 viesiem.
Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!

Daba un harmonija

Vasaras rezidence "Pinkas" atrodas "Natura 2000" dabas parka teritorijā un dabas aizsardzības zonā, kas izveidota, lai saglabātu īpaši aizsargājamos biotopus un īpaši aizsargājamās putnu sugas - piemēram, melno stārķi (Ciconia nigra). Dabas parka zona ir izveidota, lai saglabātu īpaši aizsargājamos biotopus,to barošanās vietas, nodrošinot tīru un dabisku vidi.

Sakarā ar dabas aizsardzību, gleznainais Pinku ezers ir viens no dzidrākajiem ūdeņiem, kur ar neapbruņotu aci var novērot vietējās ezera zivju sugas, kamēr relaksējoties ar laivu vai SUP izbraucienu. Apkārtējie meži nodrošina elpu aizraujošu skatu ar saviem aizsargājamiem kokiem, no kuriem daži ir vairāk kā simts gadus veci. Unikāla vieta, kura smelties mieru un baudīt dabas skaistumu.